Zajęcia odpłatne – patrz zakładka – informacje dla rodziców.

W ZAKŁADCE – DLA RODZICÓW ZAMIESZCZONO INFORMACJE O STYPENDIACH SZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/20

Polecamy stronę: www.polskaswiatu.pl –

O ludziach, których wielkość wyznaczają ich osiągnięcia.

O osiągnięciach, które nie znają granic.

O sławie, o którą nikt nie zabiegał.

O tym, dlaczego warto powiedzieć: ja też jestem z Polski!

NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO PROJEKTU PING.

Program Implementacji Nauk Geologicznych w Szkołach Podstawowych” jego celem jest podniesienie

kompetencji uczniów w zakresie: aktywności zawodowej, poszerzenia wiedzy ogólnej z zakresu nauk geologicznych, rozwoju zainteresowań, aktywności edukacyjnej poprzez realizację cyklu warsztatów i zajęć terenowych o zastosowaniu geologii w architekturze, sztuce i ochronie środowiska, metodyce pracy geologa i geologii regionu, wiedzy o metodach badań geologicznych, wiedzy o sztuce prezentacji naukowej w oparciu o nauki geologiczne oraz konferencji młodych badaczy.  – szczegóły w zakładce OŁOSZENIA – PROJEKT PING.

KOORDYNATOR Z RAMIENIA SZKOŁY: MGR ANNA KWIECIEŃ

Nowe konkursy – patrz zakładka Konkursy

Przypominamy o możliwości dokonywania odpisów 1% na rzecz naszej szkoły – informacje w zakładce – STOWARZYSZENIE. Z GÓRY DZIĘKUJEMY.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM!

Z radością ogłaszamy, że za rok 2017, z odpisów 1% na konto stowarzyszenia przy szkole wpłynęło 3558,80 zł.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! Środki, jak zwykle, w 100% wykorzystane zostaną na potrzeby szkoły.

WARTO WPAŚĆ NA WYSTAWY:

Międzynarodowe Triennale Grafiki ed. 2018 – Bunkier Sztuki Kraków, Plac Szczepański

Kraków 1900 – Kamienica Szołayskich, Plac Szczepański 9

Moto historie – Muzeum Inżynierii Miejskiej – Hangar Czyżyny, ul. Stella-Sawickiego 41

Polecam –

B. Dec