MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

16 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły udekorowani w duże i małe kropki. W ten sympatyczny sposób wspólnie dobrze się bawiliśmy i w dobrych nastrojach rozpoczęliśmy kolejny tydzień nauki. Warto zaznaczyć, że ideą tego sympatycznego dnia jest promowanie kreatywności oraz zachęcanie młodych ludzi do rozwijania rozmaitych … Czytaj dalej

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Informacja na temat pierwszego w tym roku zebrania Rady Rodziców w zakładce RADA RODZICÓW.

OFERTA UBEZPIECZENIA

W zakładce RADA RODZICÓW dodane zostały informacje dotyczące ubezpieczenia NW na rok szkolny 2019/2020. W bieżącym roku szkolnym istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia dziecka, w pakiecie szkolnym, w firmie Inter Risk.  Kwota jednorazowej składki to 35 zł. Prosimy o wpłaty do skarbników klas, na najbliższym zebraniu rodziców (19-go września). Prosimy o zapoznanie się z ofertą.