W „OGRODZIE DOŚWIADCZEŃ”

30 września 2019 roku klasy drugie uczestniczyły w warsztatach  „Fizyka balonika” w „Ogrodzie Doświadczeń” w Krakowie. Biorąc udział w licznych doświadczeniach poznały właściwości powietrza. Ogromną atrakcją i świetną zabawą  było zwiedzanie ogrodu  oraz  poznanie  nieznanych  praw przyrody. Fotorelacja w zakładce AKTUALNOŚCI.

Sukcesy Dziewcząt w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

19. 09 2019 w Krzeszowicach odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Nasza drużyna dziewcząt zdobyła I MIEJSCE awansując do zawodów powiatowych.27.09.2019 w Skawinie na zawodach powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewczęta zdobyły III MIEJSCE przywożąc brąz.GRATULUJEMY!!! Fotorelacja w zakładce AKTUALNOŚCI.