SP1 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W ramach ogólnopolskiej akcji Jerzego Owsiaka 12 stycznia 2020 już poraz 28 zagrała
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY pod hasłem: DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ.

Jak co roku akcja Jerzego Owsiaka jest dużym wydarzeniem medialnym, w którym 9 wolontariuszy z naszej szkoły miało przyjemność brać udział.Wraz z osobami towarzyszącymi wolontariusze zbierali fundusze na zakup niezbędnego sprzętu medycznego.
Działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nauczyły nas, że wszyscy możemy pomagać i każda nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie w walce z chorobą i ratowaniu ludzkiego życia.
Podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało nam się zebrać w sumie 11.393 zł

NASI WOLONTARIUSZE:

• Maja Mucha
  • Aleksandra Kodura
  • Izabela Ornacka
  • Małgorzata Gala
  • Zuzanna Spytkowska
  • Zuzanna Orlik
  • Patryk Ostrowski
  • Kacper Wójcik
  • Igor Ćwikła

Maja Mucha pod względem wielkości uzbieranej kwoty zajęła drugie miejsce w całej gminie ( 4.500 tys. zł )
Wszystkim składamy gratulacje !!!