14 Listopada: Kiermasz Szkolny z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą

Z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą, uczniowie klasy VI A wraz z rodzicami oraz z wychowawcą, Panią Anną Wentrys-Kurdziel, zorganizowali kiermasz, którego dochód został przeznaczony na pomoc w walce z tą chorobą jednemu z uczniów naszej szkoły. W trakcie przerw szkolnych w dzisiejszym dniu, nasi uczniowie mogli zakupić zdrowe oraz słodkie przekąski, wyborne ciasta domowej roboty i odżywcze soki owocowe. Popyt na smakołyki przerósł wszelkie oczekiwania organizatorów tej pięknej inicjatywy. Kolejka po „małe co nieco” sięgała prawie do drzwi wejściowych naszej uczelni. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie szczytnej akcji charytatywnej. Fotorelacja w zakładce LISTOPAD 2019.