KLASY DRUGIE W KOPALNI W BOCHNI

W dniach 21 do 22 listopada klasy drugie uczestniczyły w niecodziennej wycieczce do kopalni soli w Bochni. W godzinach popołudniowych zjechały do podziemi kopalni, gdzie spędziły noc. Korzystając z walorów zdrowotnych panującego tam mikroklimatu uczestniczyły w licznych atrakcjach. Zwiedzały trasę turystyczną, poznały legendy górnicze, świetnie bawiły się na boisku sportowym oraz podczas zabawy tanecznej . Dla niektórych była to pierwsza noc poza domem, więc taka wyprawa okazała się nowym, ciekawym doświadczeniem.W czwartek, 21 listopada, klasy drugie naszej szkoły udały się na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni. Dzieciaki zaopatrzone w ciepłe śpiwory spędziły noc w podziemiach kopalni. Emocje i wrażenia na długo pozostaną w pamięci uczestników tej wycieczki. Zdjęcia pod linkiem LISTOPAD 2019.