Z Kolędą dla Kacpra Ryło

W dniu 17 grudnia, odbyło się w naszej szkole kolędowanie dla Kacperka Ryło, połączone ze zbiórką pieniędzy na leczenie i rehabilitację chorego chłopca. O godzinie 16 w sali konferencyjnej zgromadzili się wszyscy ci, którzy zechcieli wspomóc Kacperka.  Przy choince, w blasku zapalonych świec,  dzieci ze świetlicy szkolnej zaśpiewały najpiękniej jak umiały kolędy i pastorałki. Akompaniował im wspaniały gitarzysta Damian Wróbel, a swoim śpiewem wspomogła Ola Pietraszek. Wszyscy zgromadzeni mogli posłuchać również Ani Ciesielki, która zagrała  na skrzypcach. Później przyszedł czas na wspólne kolędowanie. Publiczność nie zawiodła. Śpiewali wszyscy, ponieważ każdy z przybyłych to  popołudnie dedykował  małemu Kacperkowi z Zabierzowa.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyłączyli się do naszej akcji: Damianowi, Oli i Ani za oprawę muzyczną akcji , Pani Zofii Siek Mlickiej za wspaniałe dekoracje, wszystkim uczniom i uczennicom naszej szkoły, którzy dobrowolnie wsparli nasz cel, rodzicom za przygotowanie ciast, Pani Annie Mędrali Ropce za pierniczki na kiermasz, Kacprowi Ropce za przekazanie zdjęć na licytację.

Podczas akcji „Z kolędą dla Kacperka” zebrano w naszej szkole 1843,46 zł.

Akcje w naszej szkole koordynowałyu panie Anna Kulak oraz Zuzanna Pięta.