Sukces Natalii Bury w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego

W piątek 20.12.2019 zostały ogłoszone oficjalne wyniki uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VI D Natalia Bury uzyskała awans do etapu finałowego tego konkursu, który odbędzie się w dniu 19 lutego 2020 w Krakowie. Warto zaznaczyć, że Natalka, uczennica klasy szóstej, będzie już drugi rok z rzędu reprezentować szkołę udział w etapie wojewódzkim, co jest olbrzymim sukcesem i dumą dla całej szkolnej społeczności.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w finale olimpiady !!!

Duże słowa uznania i gratulacje należą się również dla uczniów reprezentujących szkołę w etapie rejonowym, którzy nie uzyskali awansu, lecz wykazali się ponad przeciętną widzą z języka angielskiego. Uczniowie Szymon Głowacz i Jan Mazurowski z klasy VIII B oraz Mikołaj Stiebel z klasy VIII A, z pewnością zasłużyli na wielkie brawa.