Kolejne warsztaty w ramach projektu PING

14 i 21 lutego 2020 roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili Instytut Nauk Geologicznych UJ w Krakowie. Tym razem zapoznali się z procesem przygotowywania skał do badań. Dowiedzieli się, jak wygląda analiza próbek przy użyciu mikroskopu elektronowego. W pracowni preparatyki skamieniałości obserwowali proces preparowania skamieniałości ze skał.

Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej

Dnia 25.02.2020 odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej dziewcząt. Turniej rozgrywano systemem “każdy z każdym” reprezentacja naszej szkoły w składzie : Chmiel Antonina, Dębska Anna, Molik Klaudia, Stachowska Aleksandra, Ostachowska Weronika, Józkowicz, Oliwia, Jasiołek, Wiktoria, Strzebońska Emilia, Stokłosa Oliwia po rozegraniu 6 meczy, zajęła IV miejsce. GRATULACJE ?