Piątkowy wieczór w Teatrze Rozrywki

Czy można połączyć rozrywkę, kulturę i …. naukę? Okazuje się, że tak. Świadkami takiego połączenia byli uczestnicy wyjazdu do Teatru Rozrywki – 28 lutego 2020r., oglądając spektakl pt. „Młody Frankenstein”. Kolejny już raz przekonaliśmy się, że piątkowy wieczór spędzony w klimatycznych progach chorzowskiego teatru nie jest czasem straconym. I tak: wspaniała reżyseria, mistrzowskie układy choreograficzne, humor słowny i sytuacyjny, muzyka oraz genialna scenografia zaspokoiły oczekiwania nawet najbardziej wybrednych widzów. Każdy znalazł coś dla siebie, nawet … możliwość utrwalenia wiedzy z przedmiotów szkolnych, ale nie da się również pominąć przesłania ważnego dla wszystkich, że dobroć dawana innym zawsze wyzwala dobroć w drugim człowieku. Niech pytanie uczniów – kiedy
następny taki (czytaj: wieczorny, po lekcjach) wyjazd? – będzie potwierdzeniem chęci udziału młodzieży w wydarzeniach kulturalnych na najwyższym poziomie.