Informacja w sprawie kontaktu z sekretariatem od dnia 16.03.2020

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Ministra Edukacji dotyczącej zamknięcia wszystkich placówek oświatowych od dnia 16 marca, 2020, uprzejmie informujemy, że sekretariat szkoły będzie pracował w trybie pracy zdalnej. Wszystkie sprawy, które dotychczas załatwiali Państwo w sekretariacie szkoły, proszę kierować w formie pisemnej na adres: sp1krzeszowice@o2.pl

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt, a my postaramy się odpowiedzieć w najkrótszym możliwym terminie.

Przypominamy również, że w związku z kończącą się rekrutacją do szkół podstawowych, jeśli chcieliby Państwo zapisać dziecko do naszej szkoły, prosimy o niezwłoczny kontakt na podany wyżej adres mailowy.

Liczymy na zrozumienie dla zaistniałej sytuacji.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja SP1 Krzeszowice.