Biblioteka szkolna: wiadomość od Pani Renaty Nowak

Drodzy Uczniowie i Czytelnicy!


Mam nadzieję,że mimo wszystko nie zapomnieliście o swojej szkolnej bibliotece, która teraz jest pusta i smutna. Wiem, że wśród Was jest wielu wspaniałych czytelników, a także wiele osób swoje myśli, emocje i pomysły przedstawiają w formie plastycznej. Z tego względu dajcie się ponieść fantazji i zaskoczcie wszystkich swoją wyobraźnią, wykonując prace plastyczne związane z książką i jej bohaterami, czytaniem i biblioteką.
A oto kilka propozycji:

  • Portret mojego ulubionego bohatera.
  • By czytać się chciało zrób zakładkę wspaniałą!
  • Moja przygoda z książką.
  • Plakat promujący czytanie książek.
  • Projekt okładki lub ilustracje do ulubionej książki.
  • Mój hit książkowy-poleć najlepszemu przyjacielowi!

Swoje prace możecie przesyłać na mój adres: kaja561@wp.pl lub dostarczyć do biblioteki szkolnej jak znów będzie dostępna dla Nas wszystkich. Na pewno prace będą prezentowane na stronie szkoły i w ” lepszym” czasie na tablicach korytarzy szkolnych.


Pozdrawiam Renata Nowak-biblioteka szkolna.