Żywe obrazy

Świetlica szkolna odkurza starą zabawę w TABLEAUX VIVANTS zwanej swojsko „ŻYWE OBRAZY”. Zabawa jest bardzo popularna w internecie, również wśród uczniów szkół w całej Polsce. Zróbmy „żywe obrazy” w naszej szkole. Pokażcie, że macie szalone pomysły i potraficie je zrealizować (poczucie humoru jak najbardziej wskazane!!!). Znajdźcie w internecie obrazy wielkich artystów (np. Leonardo da Vinci – Dama z gronostajem, Edvard Munch Krzyk itp.) Wybierzcie ten, który najbardziej chcielibyście odtworzyć. Spróbujcie pobawić się i stworzyć własną wersję tego obrazu. Użyjcie dostępnych w Waszych domach rekwizytów i kostiumów. Włączcie wyobraźnię. Za rekwizyty mogą Wam posłużyć przedmioty codziennego użytku. Stwórz własną kopię wielkiego dzieła!!! Na zdjęcia wykreowanych arcydzieł czekamy do 19.05. Przesyłajcie je na adres:  maildoanny@gmail.com (przesłanie zdjęcia jest równocześnie zgodą na zamieszczenie go na stronie i fb szkoły) Stwórzmy własną GALERIĘ WASZYCH DZIEŁ SZTUKI.

Wychowawcy Świetlicy Szkolnej