Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „WEHIKUŁ CZASU”

Wszystkich zainteresowanych konkursem plastycznym „WEHIKUŁ CZASU” informujemy, że został przedłużony termin składania prac plastycznych do 10 czerwca 2020r. Prace plastyczne można dostarczać do sekretariatu szkoły od poniedziałku 25.05.2020. Bardzo prosimy o dokładne opisanie pracy na odwrocie według wytycznych podanych na stronie szkoły – zakładka KONKURSY.

Żywe obrazy: galeria

Świetlica szkolna prezentuje Galerię “Żywych obrazów” czyli rekonstrukcje wybranych dzieł malarskich. Uczennice wybrały dzieło Leonarda da Vinci “Dama z łasiczką” oraz obraz irańskiej malarki Afarin Sajedi. Brawa za kreatywność i twórcze podejście do tematu!

Informacja MEN dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Prosimy ósmoklasistów oraz Rodziców o zapoznanie się z informacjami i harmonorgamem rekrutacji pod linkiem lub w załączniku: https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-20202021 Dyrekcja.