GALERIA SŁAW I SUKCESÓW: Rok szkolny 2019/2020

Wakacje tuż, tuż. To czas podsumowań i refleksji, zwłaszcza że mijający rok szkolny należał do trudnych i nietypowych ze względu na covid-19 i zdalne nauczanie. Mimo trudności i ograniczeń uczniowie naszej szkoły w całym roku szkolnym oraz w okresie pandemii nie tylko zdobywali wiedzę wynikającą z realizacji programu nauczania, ale także rozwijali swoje pasje, zdolności uczestniczyli w bardzo wielu konkursach, zawodach sportowych, olimpiadach przedmiotowych.

Zwykle na koniec roku spotykamy się na uroczystym apelu zwanym Galą sukcesów”, aby podziękować, pogratulować i nagrodzić tych, którzy osiągali sukcesy, zwyciężali w zawodach sportowych, konkursach przedmiotowych i artystycznych. W tym roku takiej gali niestety, nie będzie… Nie zapomnieliśmy jednak o uczniach przynoszących chlubę naszej szkole i środowisku. Galeria sław to miejsce, w którym prezentujemy uczniów Jedynki, którzy w tym roku swoim talentem, pracowitością i zaangażowaniem osiągali wspaniałe sukcesy.

Gratulujemy!!!

KLASY PIERWSZE

KLASY DRUGIE

KLASY TRZECIE

KLASY CZWARTE

KLASY PIĄTE

DOBREK MILENA, Klasa 5D

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce dziewcząt

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt

ALEKSANDRA KULIG, Klasa 5D

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt

HANNA WOŹNIAK, Klasa 5D

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce dziewcząt

NATALIA ZIĘBIŃSKA, Klasa 5D

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt

KLASY SZÓSTE

GABRIELA  MATYSIK, Klasa 6A – wyróżnienie w eliminacjach miejsko-gminnych 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

ANITA BRODA, Klasa 6B – III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

KLASA SIÓDMA

MIKOŁAJ STASZCZUK, Klasa 7a:
Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego OLIMPUS (6 miejsce w sesji jesiennej i 1 miejsce w sesji wiosennej)

SZYMON JAKSAN, klasa 7a  – Nagroda Dyrektora Szkoły  Podstawowej w Sierakowie im. J. Korczaka w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Czas szarości”.

KLASY ÓSME

JULIA KWIECIEŃ, Klasa 8B – zajęcie II miejsca w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt.

KAROLINA LEWICKA, Klasa 8B – zajęcie III miejsca w kat. dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Sztafetowe Biegi Przełajowe w roku szk. 2019/2020, zajęcie II miejsca w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt, zajęcie II miejsca w Gminnych Mistrzostwach w Sztafetowych Biegach Przełajowych, zajęcie II miejsca w Gminnych Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym, zajęcie III miejsca w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej Halowej