Koło Turystyczne: Na rowerach w Pogorzycach

Czy wszyscy wiedzą jakie skarby kryją nasze okolice? Rowerowa wyprawa Koła Turystycznego dotarła 10 października 2020r. nad Stawy Kaskadowe w Pogorzycach. Miejsce piękne, usytuowane w leśnym wąwozie. Otoczenie jesiennych, przebarwiających się buków oraz ciekawe rozmieszczenie stawów wzbudziło zachwyt wszystkich uczestników wyprawy. Dodatkową atrakcją zaobserwowaną przez młodych odkrywców, były „popisujące się” wyskokami z wody ryby oraz kwitnące lilie wodne, w rzadko spotykanym czerwonym kolorze.

Droga do tego urokliwego miejsca prowadziła przez Puszczę Dulowską, a przewodnictwa w ambitnej (50 km) trasie podjął się pan Marcin Kliś, który – mamy nadzieję – będzie częściej dobrym duchem i towarzyszem na naszych wycieczkach.

Gratulując młodym miłośnikom turystyki wspaniałej kondycji, pragniemy podkreślić wzorową dyscyplinę wszystkich rowerzystów oraz niepowtarzalną atmosferę w czasie wycieczki.

Organizacja i opieka nad Kołem Turystycznym: Panie Magdalena Małocha oraz Agnieszka Ostachowska

Relacja filmowa