Informacja do uczestników Gminnego Konkursu Fotograficznego „Różne oblicza jesieni w fotografii”

W sobotę 21 listopada upłynął termin zgłaszania zdjęć do Gminnego Konkursu Fotograficznego „Różne oblicza jesieni w fotografii”. Na konkurs wpłynęło 150 zdjęć od uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Krzeszowice. Zdjęcia są różnorodne – niektóre nostalgiczne, inne pogodne mieniące się jesiennymi kolorami. Komisja konkursowa będzie miała trudne zadanie, aby wśród tak wielu nadesłanych zdjęć – wybrać te najlepsze. Jury w skladzie: dyr. R. Piotrowski- SP 1 Krzeszowice, red. Marian Lewicki – Magazyn Krzeszowicki, red. Ewa Solak – Przełom, Barbara Krzętowska – Fotoklub Krzeszowicki, Barbara Dec – CKiS Krzeszowice, Agnieszka Cupiał – K.W. Czatkowice Sp. z o.o – Grupa Tauron, Aneta Karcz Padula – SP Tenczynek, Kacper Ropka, Olaf Kurdziel – pasjonaci fotografii, A.Kulak, Z. Pięta, K. Wyznakiewicz SP1 Krzeszowice, wyłoni laureatów konkursu. Biorąc pod uwagę duża ilość nadesłanych prac, wyniki zostaną podane w piątek 27.11.2020 r. Termin wręczenia nagród zostanie ustalony po powrocie uczniów do szkół. Zdjęcia laureatów zostaną opublikowane w Magazynie Krzeszowickim i Przełomie. Wszystkie zdjęcia uczestników konkursu zostaną umieszczone w specjalnej prezentacji „Różne oblicza jesieni w fotografii”, która dostępna będzie na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach.

Organizatorzy A. Kulak Z. Pięta K. Wyznakiewicz