Głosowanie w konkursach z okazji Święta Patrona Szkoły otwarte do dnia 31.01.2021

Przypominamy, że wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły nadal mogą oddać swój głos w dwóch konkursach zorganizowanych z okazji Święta Patrona Szkoły. Głosowania są otwarte do dnia 31.01.2021 (niedziela). Każdy uczeń oraz pracownik naszej szkoły może oddać jeden głos w każdym z głosowań. Warto skorzystać z tej okazji wspierając swoje koleżanki i kolegów, którzy zaprezentowali swoje talenty artystyczne i recytatorskie szerszej publiczności. Przypominamy, że wśród wszystkich osób które zagłosują w przygotowanych ankietach, wylosowani zostaną szczęśliwcy dla których Pan Dyrektor przewidział nagrody.

Swój głos można oddać wchodząc w poniższe linki:

Konkurs Pięknego Czytania Utworów Adama Mickiewicza: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nHR4BqrLmEC9kMO4GpOdVJtxlx-B8fdFpIc3lCWUB25UMkVQVVRHNlYxUTg5N1JNM1ZPSDU2SkdWSi4u

Konkurs plastyczny pt. Portret Adama Mickiewicza: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nHR4BqrLmEC9kMO4GpOdVJtxlx-B8fdFpIc3lCWUB25UMzJITFI0QjM0NjBaMlZKVTJFUDkzU1FaSy4u

Zapraszamy do oddania swojego głosu!!!

Organizatorzy.