Kolorowe Stołówki Amica: czekamy na Państwa głosy.

Nasz szkoła została zgłoszona do akcji Kolorowe Stołówki Amica i ma szansę na nagrodę główną, czyli renowację stołówki szkolnej o wartości do 80 000 zł! Aby wziąć udział potrzebujemy Państwa wsparcia poprzez oddanie głosu w głosowaniu.


W Akcji Kolorowe Stołówki Amica zbierane są głosy rodziców, nauczycieli i lokalnych społeczności (tylko osób pełnoletnich). Na podstawie oddanych głosów tworzony jest ranking w trzech kategoriach – szkoły do 150 uczniów, szkoły do 350 uczniów, szkoły powyżej 350 uczniów. Szkoły, które uzyskają pierwsze miejsce w rankingu danej kategorii wygrywają realizację renowacji stołówki, za miejsce drugie i trzecie w danej kategorii szkoły otrzymają voucher na produkty Amica w kwocie 5000 zł.

Głosowanie na szkoły rozpoczyna się 01.03.2021 i trwa do 15.05.2021. Jedna zalogowana osoba może oddać jeden głos dziennie. Aby zdobyć dodatkowe głosy można także wziąć udział w promocji Kolorowe Stołówki i kupić produkt premiowany w terminie realizacji akcji.Więcej informacji o akcji znajdziecie Państwo na stronie: https://kolorowestolowki.amica.pl/

Liczymy na Państwa wsparcie i zapraszamy do głosowania. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Dyrekcja SP1 Krzeszowice