Organizacja pracy szkoły od dnia 04.05.2021

Od dnia 04 maja 2021 r. uczniowie klas I – III wracają do szkoły. Nauka będzie odbywała się zgodnie z podziałem lekcji. Świetlica szkolna będzie czynna od godz. 7.00 do 17.00. Przywóz uczniów do szkoły o godz. 7.15 z pierwszego przystanku. Odwozy dla wszystkich uczniów o godz. 12.45.
Obiady dla uczniów, których rodzice złożyli deklarację będą od dnia 04.05.2021 r. Przypominam o zgłaszaniu telefonicznie ( 12 257-92-40) nieobecności ucznia w szkole każdego dnia do godz. 9.00.

Uczniowie klas IV – VIII od dnia 04 maja 2021 r. uczą się nadal zdalnie do odwołania.

Przypominamy, że w szkole nadal obowiązują Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 m. in. dezynfekcja rąk przy wejściu, w czasie przemieszczania się poza salą lekcyjną nakaz noszenia maseczki, zakaz pożyczania czy wymieniania się przyborami.
Procedury bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi MEN szczegóły na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/harmonogram-powrotu-uczniow-do-stacjonarnej-nauki-w-szkolach-i-placowkach

Ryszard Piotrowski
dyrektor