Wycieczka do Doliny Racławki i Geoparku w Dubiu

Dolina Racławki to jedna z najpiękniejszych dolinek podkrakowskich. Szczególnie malownicza jest w okresie jesiennym, gdzie drzewa i krzewy zmieniają swoje barwy z zielonej na żółto- czerwoną. Dzisiaj klasy II b i II c uczestniczyły w wycieczce do Dubia i mogły się o tym przekonać, wędrując i podziwiając piękną Dolinę Racławki w jesiennych kolorach. Po wędrówce dzieci korzystały z atrakcji na placu zabaw w Geoparku Dubie. Uczniowie oprócz zabawy, mogli tutaj poczytać tablice informacyjne o rodzaju skał i gatunkach drzew, występujacych w okolicy, obejrzeć galerię budek dla ptaków, porównać swoje skoki do skoków zwierząt oraz zmierzyć rozpiętość swoich ramion ze skrzydłami ptaków. Po tak wielu wrażeniach, uczniowie mogli odpocząć i posilić się w zaciszu „Sołtysówki”. Kondycja i humory mimo zmęczenia wszystkim dopisywały, czego dowodem były spontaniczne tańce, wykonane przez dzieci na zakończenie wycieczki.

Opiekunami klas były Panie: Ewa Mastalerz oraz Joanna Głuc

Możliwość komentowania została wyłączona.