Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – wyniki po etapie szkolnym.

Miło nam poinformować, że prace pięciu uczestników etapu szkolnego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego spełniło kryteria pozwalające na przesłanie prac do Komisji Rejonowej. Dwie inne prace zostały również przesłane do weryfikacji komisji. Prace, które nie osiągnęły minimalnego progu 55%, są do wglądu u nauczycieli języka angielskiego. Oficjalne wyniki i osoby, które zostały zakwalifikowane do etapu rejonowego poznamy 29 października 2021.

  1. Bury Natalia                 78 p. (97,5%)
  2. Wolarek Maria             60 p. (75%)
  3. Dulowski Konrad         57 p. (po weryfikacji Komisji Rejonowej) (71%)
  4. Kurdziel Adrianna       45 p. (56%)
  • Ciesielka Anna             43 p. (53%)
  • Augustyn Kalina          43 p. (53%)
  • Woch Mikołaj 43 p. (53% po weryfikacji Komisji Rejonowej)

Gratulujemy i trzymamy kciuki za awans do kolejnego etapu konkursu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu bez względu na wynik i zachęcamy do nieustannego pogłębiania wiedzy i umiejętności językowych