Podziękowanie dla rodziców uczniów klasy IVB

15 października godz. 14:00 – dla wielu to początek kolejnego weekendu, czasu relaksu i odpoczynku od codziennego zabiegania.
Dla rodziców uczniów klasy IVB to początek ciężkiej, dwudniowej pracy. To właśnie Oni postanowili poświęcić swój wolny czas ( do późnych godzin nocnych) i wyremontować salę lekcyjną swoich pociech. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, uczniowie klasy IVB, w poniedziałek 18 października o godz. 8:00 przekroczyli próg swojej sali. Za drzwiami czekała na nich niespodzianka, przygotowana przez rodziców.

Dyrekcja oraz wychowawca klasy pragną złożyć Rodzicom uczniów klasy IVB gorące podziękowanie za okazane serce, chęć pomocy, trud i wielkie zaangażowanie, które przyczyniły się do poprawy warunków nauki naszych uczniów.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Pani Magdaleny Kwiecień, Pani Iwony Weiman, Państwa Anny i Pawła Mól, Pani Barbary Gajdy, Pani Doroty Orlik, Pani Katarzyny Grzesiak i Pani Agaty Chochół, którzy inwestycję wsparli nie tylko finansowo, ale również swoją ciężką pracą zrealizowali zaplanowane przedsięwzięcie.

Wychowawca klasy IVB – Beata Piekarczyk