Klasa 2B: Jesienna wycieczka klasowa

Korzystając z ostatnich ciepłych, jesiennych dni, 20 października klasa 2b postanowiła wybrać się do Siedliska Święty Spokój u Państwa Dawida i Dominiki Smereków w Krzeszowicach. Dzieci z radością i uśmiechem na twarzach korzystały z przygotowanych atrakcji-  zjeżdżały na tyrolce, puszczały ogromne bańki, sadziły własne roślinki, cieszyły się ze wspólnych gier i zabaw ruchowych. Po aktywnie spędzonym czasie każdy uczeń zjadł pyszną kiełbaskę z kominka, wspominając letnie rodzinne spotkania i zabawy. Słońce oraz dobry humor towarzyszyły nam przez cały dzień, dzięki czemu wszyscy byli zadowoleni z pieszej wyprawy. Jak zawsze, to, co dobre, szybko się skończyło, ale dzieci obiecały, że jeszcze wrócą w to miejsce niebawem! 

Dziękujemy organizatorom za gościnę i miło spędzony razem czas !
Klasa 2B

Wychowawczyni klasy 2B: Pani Ewa Mastalerz