Dzień Szalonych Fryzur i Maseczek: wyniki plebiscytu.

W dniu dzisiejszym Szkolna Rada Uczniowska zorganizowała Dzień Szalonych Fryzur i Maseczek. Od samego rana na szkolnych korytarzach pojawiały się kolorowe, szalone i tajemnicze postacie. Szkoła zamieniła się w barwną krainę zabawy i śmiechu.Zainteresowanie „Szalonym Dniem” przerosło  nasze najśmielsze oczekiwania. Sala konferencyjna „pękała w szwach” od „zakręconych”, zabawnych, oryginalnych i śmiesznych fryzur i maseczek.  Jury w składzie pani Małgorzata Kodura, pan Zenon Mąsior i pani Kinga Zbroińska wytypowało zwycięskie osoby reprezentujące swoje klasy:
W kategorii wiekowej:


Klasy I- III
1 miejsce – Zuzanna Wiśniewska,kl.Ia
2 miejsce – Julia Matysik,kl.IIIc
3 miejsce – Kaja Dębiec, kl. IIc
Wyróżnienie: Ewa Kwarciak,kl.IIb


Klasy IV- VIII
1 miejsce exaequo – Jarosław Jarosz,kl.VIIId i Maja Świerczyna,kl.Vc
2 miejsce exaequo – Lila Soska, kl.VIId i Maja Kluba, kl. VIa
3 miejsce exaequo – Julia Szczerbińska, kl.IV b i Oliwia Korbiel, kl. IV b
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w zabawie,a wygranym gratulujemy i zapraszamy do odbioru nagród w dniu 03 listopada do biblioteki szkolnej.

Opiekun Szkolnej Rady Uczniowskiej: Pani Renata Nowak