Informacja o działaniach Szkolnej Rady Uczniowskiej

W działaniach Szkolnej Rady Uczniowskiej na rok szkolny 2021/22 zaplanowane są konkursy międzyklasowe organizowane i przeprowadzane na terenie szkoły przez uczniów ze Szkolnej Rady Uczniowskiej.
Do tej pory odbyły się dwa konkursy międzyklasowe,a mianowicie:

  • “Szalone fryzury i Maseczki”
  • “Apteczka klasowa”

Każdy konkurs jest oceniany i punktowany. Pod koniec roku szkolnego zostaną wytypowane klasy, które zdobyły najwięcej punktów za udział we wszystkich konkursach międzyklasowych. Suma punktów pozwoli wyłonić zwycięską klasę i uzyskać miano tej “Najlepszej”. Wtedy też wszyscy uczniowie tej klasy otrzymają nagrodę.
Zatem zachęcamy wszystkich, “Tych małych” i “Tych dużych” do uczestniczenia w konkursach,ale przede wszystkim do świetnej zabawy.
O wynikach poszczególnych konkursów będziemy na bieżąco informować.
W najbliższym czasie tj. 12 listopada odbędzie się finał konkursu plastycznego “Moje miasto i okolica w jesiennej odsłonie”. Jest to również konkurs międzyklasowy, połączony z akcją charytatywną na rzecz ucznia naszej szkoły.

Szkolna Rada Uczniowska