Wyniki szkolnego konkursu „Moje miasto i okolica w jesiennej odsłonie”

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu „Moje miasto i okolica w jesiennej odsłonie”. Konkurs zorganizowany był dla klas I – III i IV – VIII. Prace oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: oryginalność, pomysłowość, różnorodność plastycznych środków wyrazu, estetyka wykonania. Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła laureatów: Kat. I – III 1 miejsce – Jakub Madeja kl. III A, 2 miejsce – Julia Jamróz kl. III B, 3 miejsce – Liwia Andrzejewska kl. I C Wyróżnienie: Kacper Koryczan kl. III B Kat. IV – VIII 1 miejsce – Hania Księżyc kl. VII B, 2 miejsce – Bartosz Kaczor kl. IV A, 3 miejsce – Aleksandra Szczepańska kl. VIII B Wyróżnienia: Jan Godyń kl. VII C/Daria Grabowska kl. VIII B Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy! Prace plastyczne zgłoszone do konkursu będzie można zakupić w dniu 25.11 podczas wywiadówek, a dochód z obrazków będzie przeznaczony na leczenie Artura Papieża – ucznia naszej szkoły.