Akcja na rzecz Artura Papieża – zmiana

Ze względu na sytuację pandemiczną i fakt, że  wywiadówki odbędą się w formie zdalnej- akcja na rzecz Artura Papieża zaplanowana na ten dzień, odbędzie się częściowo wirtualnie. Wszystkie prace uczniów przekazane na aukcję są ponumerowane i będą zamieszczone na Facebooku szkoły. Osoby chętne na zakup pracy, wpisują jej numer w komentarzu pod postem. Liczy się kolejność- Kto Pierwszy, Ten Lepszy ?Zachęcamy do udziału! Termin wyboru prac – wtorek 30.11. Po odbiór wybranej pracy prosimy zgłaszać się do świetlicy, gdzie będą wystawione puszki na datki dla Artura. Słodkości ze Strefy Przysmaków Jedynki będą sprzedawane we wtorek 30.11 na przerwach w głównym korytarzu szkolnym. WSPOMÓŻMY ARTURA!

Koordynator akcji: Pani Anna Kulak oraz Wychowawca klasy 8B: Pani Jolanta Ciupek