Klasa 5C: Wycieczka do Teatru Współczesnego w Krakowie

Klasa 5C wraz z nadejściem grudnia, wybrała się na klasową wycieczkę do Teatru Współczesnego w Krakowie. Głównym punktem programu był spektakl pt. Opowieść Wigilijna oparta na noweli Karola Dickensa. Nasza wycieczka do teatru poprzedzona była krótką wizytą w cukierni znajdującej się w tej samej kamienicy co scena kameralna Teatru Starego. Cudowne zapachy świeżo wypiekanych pierników i innych specjałów towarzyszyły nam już do końca pobytu w teatrze. Sam spektakl dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Na koniec, do teatru zawitał przemiły gość w charakterystycznym czerwonym stroju, który zapewnił wszystkie obecne dzieci, że wkrótce zawita również w ich domach.

Opiekunami klasy 5C byli: Pani Małgorzata Zdziech oraz Marcin Kliś