Podsumowanie akcji na rzecz Artura Papieża

Dnia 30.11.2021 r. w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna na rzecz ucznia-Artura Papieża. Chłopiec urodził się z wadą serca i potrzebuje wsparcia finansowego w pokryciu kosztownego leczenia. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej w czasie  wtorkowego  kiermaszu i udziale w internetowej aukcji  udało się zebrać 1359,03 zł. Dziękujemy za pomoc w organizacji akcji:Rodzicom i wychowawcy uczniów … Czytaj dalej

Świetlicowy Kalendarz Adwentowy

Nadszedł grudzień…To czas, kiedy wszyscy zaczynamy odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. W naszej sali świetlicowej zawisł na świetlicowym drzewie Kalendarz Adwentowy z 24 zadaniami, kryjącymi w sobie wiele niespodzianek. Każdego kolejnego dnia, będziemy otwierać kalendarzowe okienko z poleceniem. Mamy nadzieję, że wspólne rozwiązywanie tajemniczych zadań, będzie powoli wprowadzać nas w świąteczny nastrój???

Płatności za obiady za listopad 2021

Rozliczenie płatności za obiady w miesiącu listopadzie zostanie wysłane do Rodziców w dniach 02 – 03.12.2021 r. na dziennik elektroniczny. Proszę o odczytanie wiadomości i uiszczenie wpłaty za obiady w nieprzekraczalnym terminie tj. do 07.12.2021 r. (potwierdzenie odczytania wiadomości jest na dzienniku elektronicznym: data i godz. odczytania jest jednoznaczna z przyjęciem do wiadomości informacji).