Walentynki w SP1 Krzeszowice

14.02.2022

Z inicjatywy Szkolnej Rady Uczniowskiej w dniu 14 Lutego zostanie w naszej szkole zorganizowana Poczta Walentynkowa.
14 Lutego-Walentynki to dzień, w którym panuje atmosfera miłości i przyjaźni.To dzień uśmiechów, ciepłych słów i gestów.
Na korytarzu szkolnym tuż obok portierni i tablicy SRU ustawiona zostanie skrzynia „Poczta Walentynkowa”, do której będzie można włożyć kartki i serduszka walentynkowe.W ten sposób każdy wyrazi swoją sympatię i wyzna, że chce kochać i być kochanym. Następnie Walentynkowe Amorki odpowiednio posegregują pocztę i przekażą korespondencję wszystkim adresatom.
Poczta Walentynkowa trwać będzie do dnia 21 lutego, tak by wszyscy uczniowie mogli uczestniczyć w Dniu Zakochanych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

SRU z Panią Renatą Nowak