Wydarzenia w klasie 1A

Klasa 1a w CKiS

9 lutego uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych w CKiS w Krzeszowicach w ramach programu edukacyjnego „Mali artyści”. Zainspirowani wystawą fotograficzną „Mały człowiek” Zofii Rydet  tworzyliśmy ciekawe prace , dając upust swojej wyobraźni i inwencji twórczej.

W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzeszowicach

Piątkowe zajęcia rozpoczęliśmy porankiem filmowym w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzeszowicach w nowym budynku ,w  kameralnej sali kinowej. Wyruszyliśmy w zabawną  podróż z Bolkiem i Lolkiem. To był miło rozpoczęty dzień …

W karnawale, w karnawale…

Tłusty czwartek był dla uczniów kl. 1a nie tylko dniem zajadania się pysznymi pączkami, ale również czasem świetnej zabawy. W tym dniu w pięknych, kolorowych strojach i karnawałowych nastrojach bawiliśmy się przy dźwiękach skocznej muzyki.