II Turniej Wiosenny Strzelectwo – Pierwsza Pomoc

29 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach organizowanych przez Liceum Ogólnokształcące w Trzebinii.

Reprezentację strzelecką stanowili:

• Daria Grabowska, 8B
  • Oliwier Szajnowski, 8B
  • Bartosz Mazur, 8B

Drużynę pierwszej pomocy reprezentowały:

• Róża Drzewniak, 8D
  • Oliwia Józkowicz, 8D
  • Alicja Rozmus, 8D

Młodzież naszej szkoły bardzo dobrze wykonała swoje zadania zarówno te teoretyczne jak i praktyczne. Pomimo tego, że po raz pierwszy byliśmy na tego typu zawodach, wspaniale reprezentowali szkołę.

Wyniki końcowe będą ogłoszone 28 kwietnia przy okazji Święta Kadeta i Dnia Otwartego Szkoły.

Za pośrednictwem naszej strony pragniemy podziękować organizatorowi za bardzo dobrze i profesjonalnie zorganizowany turniej. Na pewno będziemy brali udział w kolejnych edycjach.

Pragnę również podziękować młodzieży za udział w turnieju oraz solidne przygotowanie. Dziękujemy pani Jolancie Ciupek za pomoc w opiece nad młodzieżą w trakcie imprezy.

Drużyny przygotował Paweł Wiszniewski.