Burmistrz Gminy Krzeszowice z wizytą w klasie 4C

26 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach pojawił się Burmistrz Miasta i Gminy Krzeszowice Pan Wacław Gregorczyk. Wizyta związana była z nadchodzącą rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W ramach wizyty Pan Burmistrz rozmawiał z uczniami klasy IVc na temat przesłanek jakie doprowadziły do uchwalenia Konstytucji. Bardzo dziękujemy za tę lekcję historii. Po dyskusji Pan Burmistrz wraz z uczniami wziął udział we wspólnym robieniu patriotycznych kotylionów. Na koniec, w ramach podziękowania Pan Burmistrz zaprosił całą klasę do odwiedzenia swojego gabinetu w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach. Uczniowie wyrazili swoje zadowolenie z tego zaproszenia i na pewno z niego skorzystają. Być może nastąpi to już 1 czerwca 2022 roku, a – jeżeli nie to jeszcze w tym roku szkolnym.