II Turniej Wiosenne Strzelectwo – Pierwsza pomoc

III MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY DZIEWCZĄT II Turnieju Wiosenne Strzelectwo – Pierwsza Pomoc

28 kwietnia 2022r mieliśmy okazję i przyjemność odebrać puchar i nagrody z rąk Burmistrza Miasta
Trzebini Jarosława Okoczuka, za zajecie III miejsca w kategorii pierwsza pomoc, którą zdobyły
uczennice naszej szkoły:

-Róża Drzewniak, 8D
-Oliwia Józkowicz, 8D
-Alicja Rozmus, 8D

Przy okazji wręczania medali i pucharów zwycięzcy turniejów strzeleckiego i pierwszej pomocy mogli obejrzeć pokaz antyterrorystyczny, odwiedzić stoiska WOT, WKU w Oświęcimiu, służby więziennej, policji i miłośników militariów, pojazdy i sprzęt wojskowy. Dostępne były także zajęcia m. in. językowe i dziennikarsko-teatralne. Każdy zainteresowany mógł poznać ścieżkę zostania żołnierzem, sprawdzić celność, poćwiczyć pierwszą pomoc.

Młodzież przygotował do konkursu Paweł Wiszniewski