Sukces naszej najmłodszej uczennicy w Gminnym Konkursie Recytatorskim

Z radością informujemy, że uczennica klasy 1A –  Emilia  Drożdż zajęła  1 miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiosna wierszem pisana”, który miał miejsce w Szkole Podstawowej w Ostrężnicy. Emilia recytowała wiersz pt. „Wiosna” Grażyny Świerczyńskiej. Gratulujemy Emilce sukcesu!!!

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas 1-3

26 kwietnia odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego dla klas młodszych „Wiosna wierszem pisana”. Jury wyróżniło uczniów: 1 miejsce  Emilia Drożdż – klasa 1a 2 miejsce Agata Migza – klasa 1a  Tomasz Latała – klasa 1a Wojciech Solecki – klasa 1b Bartosz Giec – klasa 1b Gratulujemy!!!

Sukcesy naszych najmłodszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch” – edycja semestralna

Z radością informujemy, iż uczniowie młodszych klas odnieśli sukces w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch”. Aleksandra Podgórni uczennica klasy 2c  uzyskała Tytuł Laureata  „Zuch zintegrowany” zajmując 11 miejsce w kraju Adam Tarko uczeń klasy 2b uzyskał Tytuł Laureata  „Zuch – język angielski” zajmując 13 miejsce w kraju Gratulujemy sukcesów!!!