Wyniki IV Gminnego Konkursu Gminnego Konkursu Fotograficznego

Podajemy wyniki IV Gminnego Konkursu Fotograficznego „Z aparatem na tropie wiosny – sekrety wiosennego lasu w mojej okolicy” organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Krzeszowicach pod patronatem Burmistrza Gminy Krzeszowice, Przewodniczącego Rady Miejskiej, Przewodniczącego Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Krzeszowicach, Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Magazynu Krzeszowickiego. Na konkurs nadesłano ponad 250 zdjęć. Duża ilość przesłanych prac, ich zróżnicowanie pod względem spojrzenia i ujęcia tematu stanowiło spore wyzwanie dla komisji konkursowej.

Jury w składzie:
z – ca dyr. szkoły – Małgorzata Kodura – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krzeszowicach
dr inż.  – Bogdan Wertz – Wydział Leśny – Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie
Barbara Dec – Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
Aneta Karcz Padula – Szkoła Podstawowa w Tenczynku
Kacper Ropka –  pasjonat fotografii
Samuel Lagendjik – uczeń, pasjonat fotografii – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krzeszowicach
Anna Kulak, Greta Dębska, Katarzyna Wyznakiewicz  – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krzeszowicach
spośród wszystkich nadesłanych prac, wyłoniło następujących laureatów:

KATEGORIA KLASY 1-3
I miejsce – LEON GODYŃ ( kl. 1 A – SP1 KRZESZOWICE)
II miejsce – LAURA PAŁKA (kl. 2 SP – OSTRĘŻNICA )
III miejsce – DOMINIK ŁUCZYŃSKI ( kl. 2 A – SP1 KRZESZOWICE )

Wyróżnienia:
ALEKSANDRA WIKIERA (kl. 1 –  SP NOWA GÓRA )
KRZYSZTOF KARCZ (kl. 2A – SP1 KRZESZOWICE)

KATEGORIA KLASY 4-8
I miejsce  MAKSYM DE GROOT ( kl. 7A SP TENCZYNEK)
II miejsce OLIWIA JÓZKOWICZ ( kl. 8D SP1 KRZESZOWICE )
III miejsce AMELIA GŁOGOWSKA ( kl. 4B SP1 KRZESZOWICE)
Wyróżnienie:
 NICOLA NOSAL (kl. 7D SP1 KRZESZOWICE)
Gratulujemy wszystkim laureatom! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dnia 03.06.20022 r.
 o godz. 09.30 w Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach (sala konferencyjna). Po wręczeniu nagród zapraszamy na wykład dr. Inż. Bogdana Wertza „Jak zmierzyć jak rosną drzewa”.