Trzydniowa wycieczka do Krynicy – Zdrój

Trzy słoneczne i upalne dni majowe klasa IVB i IVC spędziły na podziwianiu urokliwych okolic Krynicy – Zdrój. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Pasiekę „Barć” w Kamiannej ( zwiedzanie kościółka w Kamiannej, Muzeum Pszczelarstwa, degustacja miodów), wieczorkiem spacerowaliśmy Deptakiem, degustowaliśmy wody lecznicze w Nowej Pijalni.

Drugiego dnia wybraliśmy się do Ogrodu Zmysłów w Muszynie, a podsumowaniem było wysłuchanie muzyki przy multimedialnej fontannie na krynickim deptaku. Trzeci dzień to dzień powrotu do domu, jednak aby zaczerpnąć jeszcze niezapomnianych widoków na Krynicę i jej okolicę wyjechaliśmy kolejką na Górę Parkową. Nie zabrakło wędrówki górskim szlakiem na Krzyżówkę, ogniska z pieczonymi kiełbaskami i zabaw na świeżym powietrzu do późnych godzin wieczornych. Pełni wrażeń i z obietnicą kolejnych wyjazdów kilkudniowych, wróciliśmy do domu.

Wychowawcy klas: IVB – Beata Piekarczyk, IVC – Małgorzata Zdziech.