Koło Turystyczne: Przedsmak wakacji ?

Dla niektórych uczestników sobotniej, rowerowej wyprawy, ostatnia wycieczka koła turystycznego w tym roku szkolnym stanowiła prawdziwe odkrycie.

Okazało się, że pomimo stosunkowo niewielkiej odległości od Krzeszowic to miejsce było jeszcze nieznane. A tutaj czekały na nas atrakcje na miarę kurortów wakacyjnych. Tak więc zażyliśmy zdrowotnej inhalacji w nowo wybudowanej tężni, pobawiliśmy się na placu zabaw, poćwiczyliśmy w siłowni na powietrzu, ochłodziliśmy się pysznymi lodami i (oczami wyobraźni) pożeglowaliśmy po urokliwym akwenie – jakim jest Zalew Chechło. Dodatkowym atutem wyjazdu była wakacyjna (czyt. upalna, słoneczna) pogoda i towarzystwo sympatyków naszego koła w osobach: p. Agnieszki Żak i taty jednego z uczniów (znanego, zapalonego uczestnika profesjonalnych wypraw rowerowych). Dodając do tego walory przyrody Puszczy Dulowskiej, którą podziwialiśmy z siodełek naszych rowerów możemy śmiało stwierdzić, że podsumowanie tegorocznych wycieczek może stać się zapowiedzią wspaniałych odkryć i zachwytów wakacyjnych.