Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 – Gala Adasiów 2022

24 czerwca 2022 zapisał się w historii naszej szkoły jako upalny, lecz pełen emocji dzień, w którym pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach, naszych wspaniałych ósmoklasistów. Pożegnań jednak było więcej, cała społeczność szkolna podziękowała za wieloletnią pracę Pani Jolancie Ciupek, nauczycielce wychowania fizycznego, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. Wychowawczynie klas trzecich, Panie Anna Kitka, Beata Podgórska oraz Katarzyna Wyznakiewicz, rozdały świadectwa dzieciom z klas trzecich, które po trzyletniej nauce ze swoimi ukochanymi Paniami od września poznają nowych wychowawców.
Wychowawcy klas ósmych, Panie Anna Wentrys—Kurdziel, Jolanta Ciupek, Agnieszka Ostachowska oraz Pan Jarosław Ciężki wręczyli dyplomy i pamiątkowe Złote Adasie dla najlepszych absolwentów, a Dyrekcja medale dla najlepszych sportowców, językowców oraz dzieci które swoją pracą bezinteresownie pomagali innym.

Dzisiejsza Gala pokazała niesamowity potencjał jaki drzemie w naszych podopiecznych, wspaniałe występy artystyczne, taneczne, znakomity występ szkolnego chóru pod batutą Pani Agnieszki Żak, sprawiły, że ten czerwcowy, upalny dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Pozostaje nam życzyć absolwentom, trzecioklasistom oraz wszystkim dzieciom, które dziś odebrały swoje świadectwa zasłużonego i bezpiecznego odpoczynku w czasie wakacji. Do zobaczenia pierwszego września!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z dzisiejszego święta.