Koło Turystyczne: Zagranica w zasięgu ręki ?

17 września 2022r. wybraliśmy się na wycieczkę rowerową nad trzebiński Balaton, aby przekonać się, że imiennik tego węgierskiego akwenu godzien jest swojej nazwy.

Trasę pokonaliśmy szlakami Puszczy Dulowskiej, w której mogliśmy podziwiać pierwsze oznaki jesieni.  Pogoda płatająca ostatnio figle sprzyjała nam nadzwyczajnie, tak więc i droga i pobyt na plaży przyniósł nam wiele radości. Wspólnie stwierdziliśmy, że posezonowe odwiedziny tego atrakcyjnego miejsca mają całe mnóstwo plusów: cisza, możliwość podziwiania krajobrazów niezakłócona nadmiarem osób i swoboda w wyborze leżaka do wypoczynku po trudach drogi, no i … bezpłatny wstęp.

Dla koła turystycznego wyjazd ten stał się godną inauguracją tegorocznego sezonu wycieczkowego.

Od dzisiaj już odliczamy dni do kolejnej wycieczki  – trzecia sobota października na szczęście tuż, tuż ?

Opiekunkami Koła Turystycznego są Panie: Magdalena Małocha oraz Agnieszka Ostachowska