Terminy konsultacji z nauczycielami

Lista godzin dyżurowania nauczycieli w ramach ogólnodostępnych konsultacji dla dzieci oraz rodziców.

lp.Nazwisko i imięTermin konsultacji
1Bukowska Małgorzataśroda: 11.45 – 12.45, sala A3 – w parzyste tygodnie
2Burek Sławomirśroda: 14.00 – 15.00, gabinet dyrektora
3Chochół Robertponiedziałek: 13.50 – 14.50, sala B11
4Ciężka Renatawtorek: 14.40 – 15.40, sala B6
5Ciężki Jarosławwtorek: 14.40 – 15.40, sala A4
6Cupiał Annaśroda: 11.50 – 12.50, sala A11
7Czesak Agataśroda: 12.40 – 13.40, sala A13
8Dębska Gretawtorek: 9.00 – 10.00, świetlica
9Dudek Małgorzataśroda: 13.10 – 14.10, sala A2
10Głuc Joannapiątek: 08.50 – 09.50, sala A3
11Hanczakowska Katarzynaponiedziałek: 13.45 – 14.45, sala B9
12Jakóbik Beata 
13Jarzęcki Kamilwtorek: 14.35 – 15.35, sala B4
14Jasic Annaśroda: 7.00 – 8.00, gabinet psychologa
15Jelonek Janponiedziałek: 14.40 – 15.40, sala B1
16Kardas Wojciechpiątek: 11.30 – 12.30, sala A8
17Kitka Annaczwartek: 7.45 – 8.45, sala A1
18Kliś Marcinśroda: 13.40 – 14.40, sala C3
19Kodura Małgorzataśroda: 14.40 – 15.40, sala A5
20Konarska Dominikapiątek: 10.35 – 11.35, sala A1
21Kramarz Jadwigaponiedziałek: 14.40 – 15.40, sala A6
22Kulak Annaśroda: 7.00 – 8.00, gabinet pedagoga specjalnego
23Kurdziel Annaczwartek: 7.45 – 8.45, sala A2
24Kwiecień Annapiątek: 7.30 – 8.30, sala B6 – w parzyste tygodnie
25Łyszczarz Klaudia 
26Małocha Magdalenaponiedziałek: 14.40 – 15.40, sala B7
27Mastalerz Dorotapiątek: 14.40 – 15.40, sala A3
28Mastalerz Ewawtorek: 10.45 – 11.45, sala A1
29Mąsior Zenon wtorek: 14.40 – 15.40, sala B1
30Mucha-Hyseni Agnieszkaczwartek: 14.40 – 15.40, sala A4
31Nowak Renatapiątek: 7.00 – 8.00, biblioteka
32Ostachowska Agnieszkaśroda: 11.30 – 12.30, sala A2
33Piekarczyk Beataczwartek: 13.40 – 14.40, sala A6
34Pięta Zuzanna 
35Podgórska Beataśroda: 9.45 – 10-45, sala A9
36Pracuch Magdalena 
37Pudek Ewaczwartek: 14.40 – 15.40, sala B11 – w parzyste tygodnie
38Rusinek Barbaraponiedziałek: 7.45 – 8.45, sala A7
39Skupień Aneta 
40Smółka Magdalenawtorek: 8.00 – 9.00, gabinet pedagoga
41Śliwa Barbaraśroda: 12.45 – 13.45, sala A10
42Wąsik Paulinaponiedziałek: 7.30 – 8.00, sala A4
43Wentrys-Kurdziel Annaczwartek: 9.45 – 10.45, sala A2
44Wiszniewski Pawełponiedziałek: 7.00 – 8.00, sala A6
45Wójtowicz Dorotawtorek: 13.45 – 14.45, sala A14
46Wyznakiewicz Katarzynaśroda: 14.30 – 15.30, sala A8
47Zdziech Małgorzataczwartek: 13.50 – 14.50, sala B3
48Zuziak Joannaśroda: 13.50 – 14.50, sala B8
49Żak Agnieszkapiątek: 9.45 – 10.45, sala B1