Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

Celem projektu jest lepsze poznanie siebie, uświadomienie uczniom ich mocnych stron, talentów, budowanie poczucia wartości, integracja klasy.W ramach projektu robiono już pióra do skrzydeł mocy, zdobywano wspólnie szczyty gór, a w tym roku z pomysłodawcami lecimy w kosmos i będziemy odkrywać gwiazdy.?⭐️Gwiazdy, które są wokół nas i chodzą szkolnymi korytarzami. ⭐️⭐️⭐️⭐️ W tym roku zapraszamy do budowy rakiety, która poprowadzi nas prosto do naszych gwiazd. Budujemy ją z kartonów, które przyniosą nasi uczniownie. Niech każdy stanie się budowniczym i małą częścią tej rakiety. Kartony mogą być duże, małe, szare, kolorowe. Każdy może udekorować swój karton wg własnego pomysłu oraz podpisać go swoim imieniem. Gdy zgromadzimy już wiele kartonów, zbudujmy z nich wspólną rakietę. Organizatorzy projektu czekają na zdjęcia naszej rakiety. Każda rakieta powinna mieć obrany również swój cel, dlatego zapraszamy Was również do stworzenia nieba pełnego gwiazd. Zadaniem dla każdego jest przygotowanie swojej gwiazdy z papieru lub kartonu, udekorowanie jej wg swojego pomysłu i podpisanie imieniem, by później w wybranym miejscu w szkole stworzyć niebo szkolnych gwiazd. W wybranym miejscu, każdy na nitce lub sznurku zawiesza swoją gwiazdę. Niech każdy wie, że jest gwiazdą i może świecić swoim blaskiem. Zrobimy potem wspólne zdjęcia pod niebem pełnym szkolnych gwiazd. 
Lecimy ➡️ od 17 października. ?
Bilety na lot są bezpłatne i dla każdego, wystarczy wielki uśmiech i pozytywne myślenie. 
Kto leci z Nami?  Zainteresowane klasy prosimy zgłaszać do p. Anny Kulak i p.Grety Dębskiej. Kolejne zadania do wykonania będziemy udostępniać przedstawicielom zgłoszonych klas codziennie przez 7 dni?Wszystkie kartony, gwiazdy oraz wykonane w projekcie prace należy dostarczać do gabinetu pedagoga specjalnego – pawilon B I piętro