Wieczór w Teatrze Rozrywki

Spektakl pt. ”Cabaret” w reżyserii Jacka Bończaka to kolejne wartościowe dzieło, które mieliśmy możliwość obejrzeć w chorzowskim teatrze i na długo zostanie w pamięci uczestników tego wydarzenia.

Treść utworu, nawiązująca do rodzącego się nazizmu z lat 30. XX wieku staje się (niestety) znów aktualna, dlatego zmusza do refleksji. Jednak reżyseria, scenografia i choreografia pozwoliła na doświadczenie wspaniałych doznań artystycznych, przez co piątkowy wieczór 2 grudnia 2022r. stał się pięknym zakończeniem pracowitego tygodnia.

Odtwórcy głównych i drugoplanowych ról wznieśli się na szczyty swojego kunsztu, dlatego owacja publiczności – na stojąco – była jak najbardziej uzasadniona. Liczymy, że zaplanowane kolejne wyjazdy kulturalne (Teatr Bagatela, Filharmonia Krakowska, NOSPR) również będą tak udane.

Organizatorka wyjazdu – Pani Magdalena Małocha

Możliwość komentowania została wyłączona.