Kolejne sukcesy plastyczne naszych uczniów

W ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia w konkursie plastycznym „Nie czas na nudę!”. Pan dyrektor Sławomir Burek wręczył dyplomy i nagrody laureatom: Agacie Migzie z kl. IIA, Julii Derguti z kl. VIIID, Zuzannie Kwaśnicy z kl. VIB, Milenie Malik z kl. VIIB i Krzysztofowi Hochołowi z kl. VIIID.

W I półroczu roku szkolnego 2022/2023 uczniowie koła plastycznego wzięli udział w konkursie plastycznym „Kierunek – Bezpieczeństwo” zorganizowanym w ramach Kampanii Kolejowej ABC II. Uczennice z klasy VI – Julia DudekLena Jeziorkowska i Natalia Wrońska wykonały makietę pt. „Peronowo”, za którą otrzymały dyplom i wyjątkowe opaski na rękę.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opiekunem artystycznym naszych uczniów jest Pani Anna Wentrys-Kurdziel