ROZRYWKA, HUMOR I WIELE MĄDROŚCI ŻYCIOWYCH

Tak można podsumować wyjazd do Teatru Rozrywki na spektakl pt. „Harold i Maude” – wieczorem 17 marca 2023r.

Wspaniała komedia, ucząca odrzucać stereotypy, a ponadto dostrzegać piękno w najdrobniejszych szczegółach.

Jeśli komuś trudno optymistycznie spoglądać na rzeczywistość, koniecznie powinien wybrać się na sztukę Colin Higgins. Pięknie wyreżyserowana, w mistrzowskiej obsadzie aktorskiej i w oprawie muzycznej – na żywo prezentowanej przez pianistę, nikogo nie zostawiła obojętnym na główne przesłanie jakim jest konieczność „zarażania” innych pozytywną energią.

Możliwość oderwania się od codziennych problemów stała się wspaniałym zakończeniem tygodnia pracy, dając dodatkowo radość z uczestniczenia w wydarzeniu kulturalnym i miłych rozmów w czasie podróży; w końcu w 60-osobowej grupie każdy znalazł rozmówcę, z którym chętnie wymieniał się swoimi przemyśleniami.

Organizatorką wyjazdów teatralnych jest Pani Magdalena Małocha