Miejsko-Gminne eliminacje do 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

27 marca w CKiS w Krzeszowicach odbyły się miejsko-gminne eliminacje do 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród laureatów i wyróżnionych tego konkursu.

W kategorii klas I – III pierwsze miejsce zajął uczeń klasy III B, Adam Tarko.

W kategorii klas IV- VI pierwsze miejsce zajęła Maja Wasiak z klasy VB, a wyróżnienie zdobył Tomasz Gancarczyk z klasy VI B.

W kategorii klas VII- VIII zwycięzcą został Piotr Rabijasz z klasy VII B, a drugie miejsce zajął Maciej Rabijasz z klasy VIII C.

Laureaci będą reprezentować naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 3 kwietnia w Skawinie. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Opiekunami naukowymi naszych uczniów były Panie: Renata Ciężka, Dorota Mastalerz oraz Małgorzata Dudek.