WALCZYMY DALEJ O ZDROWIE LENKI

Po podsumowaniu zbiórki na kiermaszu przedświątecznym i sprzedaży ozdób świątecznych w szkole oraz z licytacji fantów na konto dziewczynki wpłynęło 3604,80 zł Lenka Malatyńska serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy systematycznie wspierają ją w walce o przywrócenie jej sprawności ruchowej.

Konrad Dulowski – mistrz ortografii

Z prawdziwą dumą informujemy, że uczeń klasy 8D, Konrad Dulowski został mistrzem ortografii w kategorii juniorów VI Dyktanda Krakowskiego. Należy tu dodać, że ten konkurs uważany jest za jeden z trudniejszych w Polsce, dlatego serdecznie gratulujemy zwycięzcy.

Wierzymy, że to nie jest ostatni sukces Konrada i zapewniamy, że zawsze będziemy mu wiernie kibicować, nawet gdy opuści już mury naszej szkoły.

SP1 Krzeszowice

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W poniedziałek  3 kwietnia nasza szkoła włącza się w coroczne wydarzenie  Światowy Dzień Świadomości Autyzmu jako znak solidarności z osobami z ASD. Zachęcamy wszystkich, aby w tym dniu ubrać się na niebiesko. Prosimy też, żeby każda klasa wykonała po 3 niebieskie motyle – symbole autyzmu i  złożyła je (podpisane, która klasa) w specjalnie przygotowanym pudełku, … Czytaj dalej