TOOTSIE

Jeśli ktoś chce dowiedzieć się dlaczego nie warto za wszelką cenę spełniać swoich zachcianek, buntować się, ale rzeczowo przekonywać o swoich racjach, a ponadto jak naprawiać błędy i dostrzegać dobro w innych – powinien wybrać się na musical pt. „Tootsie”, na który pojechaliśmy w sobotni wieczór 20 maja 2023r.

Sztuka przeniesiona z Broadwayu do Polski, niosąca w sobie wspaniały humor sytuacyjny i słowny oraz rewelacyjną grę aktorską, muzykę i scenografię pozwala pięknie przeżyć trzy godziny w Teatrze Rozrywki w Chorzowie i dać wszystkim uczestnikom tego wydarzenia temat do wielu rozmów i przemyśleń.

Był to już kolejny, ale niestety ostatni w tym roku szkolnym wieczorny wyjazd do teatru, ale wspomnienia miłych wrażeń na pewno każą nam tam powrócić – do czego wszystkich gorąco zachęcamy.

MIŁOŚNICY KULTURY z klas 5a, 5b, 6c, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c, 8d. Organizatorem wyjazdów teatralnych jest Pani Magdalena Małocha