Turniej Tymbarku

Drużyna SP 1 Krzeszowice zdobyła wspaniałe II miejsce w finałach województwa małopolskiego XXIV edycji turnieju o Puchar Tymbarku.

Chłopcy U-10 reprezentujący Szkołę Podstawową nr. 1 w Krzeszowicach spisali się znakomicie w wojewódzkim finale XXIV edycji turnieju o Puchar Tymbarku. Po wygraniu zawodów powiatowych awansowali do finałów wojewódzkich w których wygrali pojedynki grupowe , następnie wygrali ćwierćfinał i półfinał i awansowali do meczu finałowego w którym walczyli o awans do Warszawy. Mimo wzorowej postawy, bardzo ambitnej gry i pełnej emocji walki przegrali z drużyną z Chełmka 2:3.

To co nasi chłopcy zaprezentowali podczas tego turnieju zasługuje na ogromne brawa i serdeczne gratulacje. We wszystkich meczach stojących na bardzo wysokim poziomie zagrali jak profesjonaliści . Tak niewiele zabrakło aby pojechać na finały do Warszawy.

Reprezentacja SP 1 Krzeszowice :

1. Dawid Ziarkowski

2. Igor Styrylski

3. Leon Godyń

4. Leon Stolarski

5. Franciszek Kurdziel

6. Franciszek Semczak

8. Antoni Pikul

9. Wojciech Sarnek

Grupą opiekował się trener Wojciech Kardas